O nas

tir_paletaF.W. OLEX-TRANS powstała w 1994 roku. Początkowo była tylko firmą przetwarzającą drewno do produkcji palet. Od 1998 roku przekształciła się w firmę produkującą palety drewniane i różnego rodzaju wyroby z drewna
oraz zajęła się wykonywaniem transportu międzynarodowego, handlem tarcicą i paletami.

Dziś F.W. OLEX-TRANS konstruuje i buduje palety również suszone oraz znakowane IPPC dla odbiorców z Unii Europejskiej i Polski, które posiadają wysoką jakość .

OLEX-TRANS to znany i ceniony przewoźnik w ruchu międzynarodowym. Dysponuje zestawami ciężarowymi o masie przewozu do 24 ton. Wszystkie naczepy są typu Tautliner (firanka) o długości 13,62 m
i standardowej szerokości 2,48 oraz wysokości 2,70m ÷ 2,85m.Własnym transportem dostarcza towar bezpośrednio do klientów.

OLEX-TRANS posiada także własną bazę transportową, tworzy dodatkowo własna grupę przewoźników
w międzynarodowym transporcie drogowym.

OLEX-TRANS to również uznana, ceniona i rzetelna spedycja bardzo poważnie traktująca i szanująca swoich klientów i partnerów handlowych.Współpracuje z wieloma renomowanymi firmami w Europie(DE,NL,BE,FR,CH,PL). Główny obszar wykonywania przewozów to PL→DE→NL→BE→FR ; BE→NL→DE→PL.

Dobrze przeszkolona i zgrana załoga zapewnia terminową produkcję i dostawy, a osoby pracujące w produkcji, transporcie czy spedycji posiadają wieloletnie doświadczenie tworząc dobrze zgrany zespół rozumiejący wymogi rynku i przede wszystkim potrzeby swoich klientów.

EDMUND OLESIŃSKI

Powrót do strony głównej